22. märts Düsseldorfi messi IWA & OutdoorClassics 2010 lühike ülevaade kallet55

Näitus arvudes: 1141 väljapanekutega esindatud osavõtjat 55-lt maalt, enam kui  32000 kaubandusesindajat kogu maailmast.


Düsseldorfi messi IWA & OutdoorClassics 2010 väljapanek haaras enda alla seitse näitusesaali, kus olid kogunenud enam kui 32 000 firmade müügiesindajat, keda oli korraldajate andmetel tulnud kohale 55-lt maalt.

Messil esindatud väljapanekud eksponeerisid innovatsioone ja uusi suundi rõivastuses ja galanteriitoodetes, mida kasutavad vaba-aja harrastus-sportlased ja puhkajad. Uusi tooteid oli kalastajatele, jahimeestele, matkajatele ja ratsutajatele. Esindatud olid hoburakmed, kõik tarvilik lemmikloomade pidamiseks ja vabas looduses liikujatele.

 

Meie firma Leather World OÜ , www.leather-world.eu esindajad kohtusid Hispaania , Saksamaa , Austria , Prantsusmaa , Poola , Venemaa vabaaja-toodete tegijatega.Vahetasime teavet uute nahasortide ja erinevate nahatoodete hindade ja rahvusvahelise konjunktuuri osas. Messikülastajad tõdesid üksmeelselt, et nahatoorme ja valmisnahkade hinnad on väga kõrgel tasemel, paljud kogenud spetsialistid isegi arvasid, et sellist kõrget hinnataset mäletavad nad oma praktikas ainult väga kaugest minevikust.


Vahetati kogemusi ja vaadati uusi rihmanahku, galanteriinahku,  mida saab kasutada erinevat sorti jahindus- ja kalastustarvete valmistamiseks, veekindlaid nahku militaarjalanõude ja jahindustarvikute tootmiseks.

 

Kõiki neid nahku saab osta meie firmast Leather World OÜ , www.leather-world.eu.