27. jaan Naturaalne rihmanahk kallet55

Leather World OÜ pakub rihmanahku paksusega 2,5 mm kuni 4 mm. On võimalik tellida väga erinevat tooni ja erineva pehmuse-jäikusega rihmanahku.

Kõige levinumad on rihmanahad, mis on pargitud kroomiga. Laialt kasutatavaks teeb nende mõõdukas hind ja selline naha töötlemise laialt levinud meetod. Kroomnahast rihmu ja paksust kroomnahast esemeid kohtame me kõige rohkem, sest nad kuuluvad meie igapäevaellu: aitavad koera jalutama viia, hoiavad pükse üleval ja mahutavad kotis asju.

Nõudlikuma ja trenditeadliku tarbija jaoks pakub firma Leather World semikroom-nahka rihmade, lemmiklooma-tarvete ja jahindusega seotud esemete valmistamiseks. Semikroom-nahk on samuti nagu kroomnahk algselt pargitud kroomiga. Järelparkimisel on kasutatud taimseid parkaineid ja tulemuseks on rihmanahk, mis ei jäta lõikamisel karvast äärt, ei veni ja annab ennast vormida kuumutamise abil ruumilisteks esemeteks. Semikroomnahast tehakse koertele ja kassidele jalutusrihmu, kaelarihmu ning suukorve.

Semikroomnahk on asendamatu, kui soovime saada vastupidavaid ja mugavaid kabuure tulirelvadele ja tupesid nugadele. Hoburakmed ja portfellid-kandekotid, mis on valmistatud semikroomnahast, on pilkupüüdvad ja hinnalised esemed, nad kannavad endas isikupära teenivad meid truult kogu elu.

Rihmanahkade vaieldamatusse eliiti kuuluvad taimpargitud rihmanahad. Taimparknaha tunneme ära meeldiva pehme ja magusavõitu lõhna järgi. Taimparknahk on pargitud algusest lõpuni taimsete parkaainetega ja reeglina väga õrnalt viimistletud vaha või õliga. Taimpark-rihmad on enamasti kollastes-pruunides toonides ja krudisevad mõnusalt, kui neid kasutada.

Sellisest nahast valmistatakse galanteriitooteid, hoburakmeid, lemmikloomadele rihmu ja kõikvõimalikke militaarseid tarvikuid. Taimpark-rihmanahast tooted on hinnalised ja esklusiivsed. Nad koguvad endasse meie mälestusi, sest saadavad meid pikki aastaid.