15. veebr Rahvusvaheline mess „Jagen, Fischen, Reiten”toimub 09.-21. Märtsil 2010 Drezdenis, Saksamaal. Messil on esitatud laias valikus nahast tooteid jahimeestele, matkajatele, ratsutajatele ja kalameestele. kallet55

Selle aaasta märtsi keskel Drezdenis toimuv rahvusvaheline mess toob kokku galanterii- ja jalatsitootjad, kelle sihtgrupiks on jahimehed, kalamehed, matkajad, ratsutajad ja turvatöötajad.


Drezdeni rahvusvaheline turva- ja vaba-ajajalatsite ning –tarvikute mess toimub 09. kuni 21. Märtsini 2010. Messi viiakse läbi alates 2000-ndetast aastast, korraldajaks on organisatsioon TMS Messen - Kongresse - Ausstellungen GmbH.

 

Üheks tähtsamaks messil esindatud tooteks on jalatsid. Jahimeestele ja kalameestele ning matkajatele mõeldud jalatsitele esitatakse kõrgendatud nõudmisi. Nad peavad olema ilmastukukindlad, sageli ka veekindlad; nad peavad olema kandmisel eriti mugavad ja vastupidavad, sest satuvad sageli koos kandjaga ekstreemsetesse oludesse.

 

Spetsiaalselt turva- ja vabaaja-jalatsitele mõeldus veekindlat nahaka leiate firma Leather World pakutava valiku hulgast. Me müüme erineva paksusega ja pinnamustriga veekindlaid nahku ratsasaabaste, matkasaabaste, militaarsaabaste ja jahimeeste-kalameeste jalatsite jaoks.