Tooted

Lai valik pargitud loomanahka: kroomnahad, taimparknahad ja semikroomnahad. Müüme spalti, lihvitud ja täispinnaga nahku väga erinevas sortimendis ja erineva kasutusalaga. 

 

Jalatsispalt. Paksusega 1,0 kuni 1,6 mm; keskmise suurusega 1m2 krupoonid.  Valikusse kuuluvad spaldid, mis on mõeldud voodriks, samuti spalt-veluurid ja veekindlad spaldid; toodetel on lai värvivalik.


Galanteriinahk. Paksusega 1,0 kuni 4,0 mm. Valikus on nii kroomnahad kui semikroom- ja taimparknahad. Kasutusalaks pisigalanterii, hoburakmed ja jahitarbed. Nahad on viimistletud pinnapoolelt erinevates toonides ja osade nimetuste puhul ka tagantpoolt. Nahad on erineva jäikusega, valikusse kuuluvad ka pehmeks trummeldatud tooted ja nahad, millest saab vormida kabuure ning noatupesid.


Jalatsinahk. Paksusega 1,0 kuni 2,4 mm. Veekindlad nahad tööjalatsitele ja sõjaväesaabastele. Nappa tüüpi nahad naistejalatsitele ning silekroomnahad meestejalatsitele. Tootevalikus on vähem või rohkem trummeldatud ja erinevat tooni kroom- ning semikroom-nahad.Krast. Trummelvärvitud ja pinnaviimistluseta kroomnahad. Paksusega 0,7 kuni 1,5 mm. Värvivalik: must, pruun, beezh ja kroomvalge. Krastid võivad olla kliendi soovil kas ilma trummenduseta ja mõõdukalt või tugevasti pehmendatud.


Voodrinahk. Paksusega 0,7 kuni 1,0 mm. Valmistatud loomanaha baasil ja valikus nii ilma viimistluseta kui ka kaetult õrna aniliin-viimistusega. Voodrinahku saab tellida sobiva pehmusega.

Rihmanahk. Paksusega 3,5 kuni 4,5 mm ühekihiliste rihmade valmistamiseks ja 1,8 kuni 2,2 mm kahekihiliste rihmade valmistamiseks. Valikus on erinevad artiklid mitmesuguste pinnakatetega; viimistlusega eestpoolt ja lisaks ka tagantpoolt ning laias värvivalikus.